Automobilové stání

Stání pro auta

Hliníkový přístřešek Carport ARTOSI

Hliníková konstrukce, která je totožná s konstrukcí bioklimatické pergoly ARTOSI, je doplněna o nosný trapézový plech (RAL 9006) nebo polykarbonát.

Hliníkový přístřešek pro auta CARPORT ARTOSI, který je vyvinutý s důrazem na kvalitu a přesnost provedení, můžete individuálně přizpůsobit svým potřebám.

Uvnitř konstrukce najdete integrovaný odvod vody, máte navíc možnost LED osvětlení po celém obvodu přístřešku. Celá konstrukce má dlouhou životnost a je odolná vůči všem nepříznivým vlivům počasí.

Přednosti &

Pergoly pro auta jsou navrženy a vyrobeny tak, aby dokonale odpovídaly vašim potřebám a vkusu. Budou tedy vypadat tak, jak si přejete, a budou se hodit do stylu vašeho domu a zahrady.

Tyto pergoly pro auta jsou vyráběny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhou dobu. Tím získáte stání, které vám bude sloužit mnoho let, a nebudete muset řešit problémy s pravidelnými opravami nebo výměnami.

Stání pro auta jsme navrhli tak, aby se přizpůsobovala Vašim potřebám. Budou mít správnou velikost, tvar a umístění, aby dokonale fungovala a chránila váš vůz. Navíc budou mít možnosti přizpůsobení podle vašich požadavků, jako jsou například ovládání slunečního záření, zatáhnutí plátna nebo nastavení osvětlení.

Z těchto důvodů je volba stání pro auta Artosi ideální volbou pro každého zákazníka, který hledá trvalé a inteligentní řešení automobilového krytí. 

Přednosti stání pro auta

Stání pro auta ARTOSI vám dokonale nahradí garáž. Je ideální a přizpůsobivou ochranou vozidla. Propustí právě tolik světla, kolik si budete přát, při úplném zatažení se nemusíte bát sněhu ani deště a přístřešek můžete využít i jako stání pro kola nebo k uschování praktických potřeb na zahradu.

1. Počasí

Ostré sluneční paprsky, vítr i déšť. Bioklimatická pergola poskytne příjemné prostředí za každého počasí.

2. Ventilace

Díky nastavitelnému otevření lamel můžete regulovat přísun čerstvého vzduchu podle sebe. 

PROČ SI POŘÍDIT
STÁNÍ PRO AUTO?

Plánujete dopřát svému vozu přístřešek a nevíte, jaký typ zvolit? Představujeme vám bioklimatické stínění a jeho největší výhody, kterými přesvědčilo nejen nás.

3. Teplota

Nikdy nebudete mít pocit, že jste ve skleníku. Teplotu dle potřeb ovlivňují pohyblivé stropní lamely.

4. Zastínění

Zajistěte si optimální zastínění a tím i optickou pohodu při práci i odpočinku pod pergolou. 

Varianty ovládání

Ovládejte snadno na dálku

Dříve byla automatizace domácnosti pouze pro omezenou skupinu lidí. Nyní jsou chytré rolety nebo žaluzie, automatizace přístupu a jiné funkce přístupné pro každého zákazníka.

Přidejte do svého domova nové technologie a funkce pomocí našeho jednoduchého řešení. Kombinujte všechna chytrá zařízení. 

Vytvořte si chytrou domácnost

Se systémem automatizace domácnosti TaHoma® switch posouváte pohodlí na vyšší úroveň. Umožňuje Vám ovládat z chytrého telefonu nejen vratové pohony, ale také vaši bránu, alarm, zámek, rolety a další připojená zařízení.

Veškeré své vybavení můžete spravovat jednotlivě nebo po skupinách prostřednictvím scénářů.

Vyberte si řešení podle vašich potřeb

Nastavte si scénáře tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu v různých klíčových hodinách. Náš systém Vám může ušetřit cenný čas. 

Vytvořte si například scénáře pro příchod / odchod, dobré ráno / dobrou noc, grilování na terase / filmový večer. Bude záležet na Vás, které funkce nejvíce využijete. 

Pokud si nebudete jisti vhodným řešením, rádi Vám poradíme.

Vše ovládáte jediným stisknutím

Všechny systémy můžete jednoduše ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Naše ovladače svou elegancí hravě zapadnou do každého interiéru.

Přidejte do své automatizované domácnosti také sofistikovaná čidla a už nebudete muset myslet na to, abyste zatáhli markýzu před větrem. Čidla to zařídí za vás!
Nechte zařízení chytrého domu přizpůsobit se Vašemu životnímu rytmu. Váš dům, Vaše pravidla.

Realizace

Máte další otázky? Chcete zadat nezávaznou poptávku? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí tohoto formuláře ->,

nebo nás zastihnete na uvedených kontaktech.

Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.

Nebaví vás formuláře? Napište nám.

Nebaví vás formuláře? Napište nám:

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin