Bílé_PNG

Horizontální hliníkové žaluzie

MAX - 25

Tato žaluzie splňuje Designové požadavky zákazníků, kde horní zaoblený profil umožňuje překrytí nosníku žaluzie. Vybavení brzdou a širokou škálou lakování porfilu je u MAX 25 samozřejmostí. Výhodou je možnost osazení větších rozměrů.

Harmony

Harmony nabízí zákazníkovi ovládání pomocí tyčky pro naklápění a šňůrky pro vytažení oproti předchozím typům, které jsou ovládáné kuličkovým řetízkem.

IDS

Vnitřní žaluzie IDS je nejpoužívanějším typem horizontálních žaluzií vhodnou do všech typů oken. Žaluzii je možno osadit bezpečnostní brzdou a zabrání samovolnému pohybu žaluzie směrem dolů.

INT - 50

Jak už z názvu vyplývá, tato žaluzie umožňuje šířku lamely 50mm, která je vhodná do kanceláří nebo moderních interiérů. Velkou výhodou je také maximální roměr 3,5m šířky a 5m výšky. Plocha však nesmí přesáhnout 7m²

IDK

Žaluzie IDK je nejlevnější možností vnitřního stínění. Tento předchůdce žaluzie IDS zaujme hlavně cenou, jednoduchostí provedení celého systému a snadnou montáží.

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie jsou krásným designovým doplňkem interiéru a uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Na výběr je z několika šířek lamel a mnoha typů barevného provedení včetně imitací dřeva.

Napište nám

V případě jakéhokoliv dotazu nebo nezávazné poptávky se nám neváhejte ozvat pomocí tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech.
Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.