Bílé_PNG

Látkové rolety

Varieta

Látková roleta Varieta je nejoblíbenějším produktem z řady látkového stínění. Subtilní konstrukce a velký výběr látek umožní zastínit interiér velmi elegantním způsobem. K dispozici je velký výběr látek včetně dětských motivů. Varietu je možné kotvit do stropu i do stěny. U tohoto typu je také možno osazení několika druhů pohledového boxu.

Fantazie

Fantazie je látková roleta se systémem pro osazení do šikmých střešních oken. Roleta je vybavena vodícími lištami.

Varieta Zebra

Zebra je roleta postavená na konstrukci látkové rolety Varieta se dvěma látkami těsně za sebou. Díky pruhovaným látkám má zákazník možnost buď zcela zneprůhlednit pohled do interiéru nebo si naopak dovnitř pustit světlo. U tohoto typu je také možno osazení několika druhů pohledového boxu.

V - 63

Tato roleta je vhodným typem pro osazení do připravených pouzder ve stropu interiéru. Roleta se ve většině případů instaluje v motorickém provedení. Hlavní výhodou jsou velké rozměry a možnost použití Screenových látek s označením Soltis.

Orion

Hlavní předností látkové rolety Orion je instalace přímo na křídlo okna na zasklívací lišty. Roleta má ve vrchní části malý zaoblený box, do kterého se při vytažení látka navine. Součástí jsou také vodící lišto pro minimalizaci prostupu světla.

Calypso

Calypso je roleta s možností uchycení na držáky, které jsou pověšené na křídle okna.

Napište nám

V případě jakéhokoliv dotazu nebo nezávazné poptávky se nám neváhejte ozvat pomocí tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech.
Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.