Markýzy

Markýzy

Užijte si posezení v příjemném stínu našich markýz ISOTRA

Venkovní markýzy ISOTRA můžete využít na svou terasu, balkon či zahrádku restaurace nebo kavárny. Speciální nepromokavá úprava akrylové látky, ze které jsou markýzy vyrobeny, Vás uchrání i před jemným deštěm a samotnou markýzu před znečištěním.  Díky svému elegantnímu provedení se stanou ideálním doplňkem každé terasy i balkonu. 

Zaručujeme dlouhou životnost markýzy i zachování barvy, zejména díky kvalitě materiálu a zpracování. Vyberte si z velkého množství dekorů odstín, který bude nejlépe ladit k Vašemu domu.

Přednosti &

Markýzy ISOTRA se stanou krásným a funkčním doplňkem Vaší terasy či balkonu. Která bude ta Vaše? Vyberte si jeden z nabízených odstínů a vytvořte příjemné místo na setkávání se svými přáteli. 

Naše markýzy jsou vyráběny z velmi kvalitních a trvanlivých materiálů odolných vůči blednutí barev i plísním. Sluneční paprsky téměř nepropustí, a tak Vám zajistí úplný stín. Díky impregnaci se nemusíte obávat ani mírného deště.

Markýzy můžete ovládat i na dálku, nebo ji doplnit o čidlo, díky kterému nebudete muset hlídat zatáhnutí markýzy při silném větru nebo večer. Markýzu můžete stahovat do různých úrovní, sami si tak nastavujete úroveň stínu. 

Díky výše zmíněnému důvodů je volba markýzy ISOTRA výbornou volbou,  pokud hledáte estetické, funkční a dlouhodobé řešení pro váš venkovní prostor.

V naší nabídce najdete markýzy kazetové nebo otevřené. Více informací o jednotlivých typech se dozvíte níže. 

Markýzy kazetové

Nejrozšířenější způsob venkovního zastínění

Tyto markýzy jednoduše srolujete do nainstalované kazety, čímž je ochráníte. Dům pak navíc působí čistým, uhlazeným dojmem i po zatažení látky. 

V kategorii těchto markýz najdete navíc designovou kazetu, odkud plyne jejich pojmenování. Ta je nejen elegantním doplňkem domu, ale zejména funkčním. Srolovanou markýzu totiž schová a uchrání před vnějšími vlivy počasí. 

Kazetové markýzy jsou vhodnou volbou pro Váš dům, pokud hledáte úkryt před ostrým letním sluncem nebo mírnou přeháňkou, a zároveň si přejete doplnit dům o moderní prvek. Vybírat můžete z velkého množství barevných odstínů.

Lze nastavit ovládání na dálku i přidat čidla k samovolnému zatažení v případě větru, nebo abyste na jejich stažení nemuseli myslet každý večer a mohli tento čas věnovat rodině nebo přátelům. 

Mohu Vám

Hledáte ideální markýzu nebo jiné stínění vhodné pro Vaše potřeby, ale nejste si jisti výběrem? Zajímají Vás další informace ohledně venkovních rolet? Ozvěte se mi, rád Vám pomohu. 

Barevné variace

Konstrukce a lamely

RAL7016

RAL8014

RAL9006

RAL9007

RAL9010

Barvy potahů

ORDC-D320

S-LAND-667

OPE-J171

S-SURF-301

S-SOLI-089

S-LAND-658

ORC-D322

S-SOLI-713

S-LAND-665

S-SOLI-712

ORC-D323

S-SOLI-003

S-SUEF-820

ORC-U410

S-SOLI-406

S-SOLI-809

S-LAND-662

S-OLI-714

OPE-J170

ORC-D321

S-YELL-452

S-SUEF-710

Markýzy otevřené

Ideální řešení stínění s možností regulace

Oblíbený typ otevřených markýz, který najdete u mnoha rodinných domů, kaváren i obchodů. 

Markýzy otevřené se vysouvají i zasouvají pomocí kloubového ramena.  Pokud začíná být sluníčko ostré a vy vyhledáváte stín, markýzu manuálně nebo pomocí dálkového ovládání vysunete a můžete si užívat posezení v chládku. Ten můžete regulovat úrovní vysunutí a nakloněním. 

Pokud je markýza vysunutá, její látka je navinutá na hřídeli a může být navíc chráněna stříškou. 

Tyto markýzy jsou velmi vhodné pro jakoukoli terasu, ale i menší venkovní prostory a balkóny. 

 

Mohu Vám

Hledáte ideální markýzu nebo jiné stínění vhodné pro Vaše potřeby, ale nejste si jisti výběrem? Zajímají Vás další informace ohledně venkovních rolet? Ozvěte se mi, rád Vám pomohu. 

Barevné variace

Konstrukce a lamely

RAL7016

RAL8014

RAL9006

RAL9007

RAL9010

Barvy potahů

ORDC-D320

S-LAND-667

OPE-J171

S-SURF-301

S-SOLI-089

S-LAND-658

ORC-D322

S-SOLI-713

S-LAND-665

S-SOLI-712

ORC-D323

S-SOLI-003

S-SUEF-820

ORC-U410

S-SOLI-406

S-SOLI-809

S-LAND-662

S-OLI-714

OPE-J170

ORC-D321

S-YELL-452

S-SUEF-710

Varianty ovládání

Ovládejte snadno na dálku

Dříve byla automatizace domácnosti pouze pro omezenou skupinu lidí. Nyní jsou chytré rolety nebo žaluzie, automatizace přístupu a jiné funkce přístupné pro každého zákazníka.

Přidejte do svého domova nové technologie a funkce pomocí našeho jednoduchého řešení. Kombinujte všechna chytrá zařízení. 

Vytvořte si chytrou domácnost

Se systémem automatizace domácnosti TaHoma® switch posouváte pohodlí na vyšší úroveň. Umožňuje Vám ovládat z chytrého telefonu nejen vratové pohony, ale také vaši bránu, alarm, zámek, rolety a další připojená zařízení.

Veškeré své vybavení můžete spravovat jednotlivě nebo po skupinách prostřednictvím scénářů.

Vyberte si řešení podle vašich potřeb

Nastavte si scénáře tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu v různých klíčových hodinách. Náš systém Vám může ušetřit cenný čas. 

Vytvořte si například scénáře pro příchod / odchod, dobré ráno / dobrou noc, grilování na terase / filmový večer. Bude záležet na Vás, které funkce nejvíce využijete. 

Pokud si nebudete jisti vhodným řešením, rádi Vám poradíme.

Vše ovládáte jediným stisknutím

Všechny systémy můžete jednoduše ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Naše ovladače svou elegancí hravě zapadnou do každého interiéru.

Přidejte do své automatizované domácnosti také sofistikovaná čidla a už nebudete muset myslet na to, abyste zatáhli markýzu před větrem. Čidla to zařídí za vás!
Nechte zařízení chytrého domu přizpůsobit se Vašemu životnímu rytmu. Váš dům, Vaše pravidla.

Realizace

Máte další otázky? Chcete zadat nezávaznou poptávku? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí tohoto formuláře ->,

nebo nás zastihnete na uvedených kontaktech.

Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.

Nebaví vás formuláře? Napište nám.

Nebaví vás formuláře? Napište nám:

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin