Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole

Stínící technika praha #akuflex

Český výrobek
Praha a 100 Km okolí
Nabídka do 24 hodin

Screenové rolety k pergole

Toto si prostě nemůžete nechat ujít. Spustili jsme pro vás akci 1 + 1 zdarma na screenové rolety, které si objednáte k bioklimatické pergole. Nemusíte slevovat ze svých nároků na komfort – až do 21.02.2024 dostanete ke každé screenové roletě do pergoly druhou zdarma.

Akce má jednoduché podmínky a ušetří vám nemalé peníze. Jestliže objednáváte bioklimatickou pergolu ARTOSI, určitě jste přemýšleli i nad možností dokoupení screenových rolet.

Ty vás ochrání před nízkými slunečními paprsky, stejně jako před deštěm, pofukujícím vánkem i před otravným hmyzem. Teď si můžete k pergole objednat dvě rolety a jednu z nich budete mít zdarma.

typy pergol akuflex

Bioklimatická pergola realizace

Podívejte se jak může vypadat vaše realizace.  Bioklimatická pergola je skvělým pomocníkem před slunečními paprsky, stejně jako před deštěm, foukajícím vánkem i před otravným hmyzem. Nebo jen pro pohodové posezení rodinou nebo přáteli u grilování.

Screenová roleta s bioklimatickou pergolou Akuflex
rolety na terasu

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole

Reálná sleva je tedy v hodnotě většinou 20 000 – 90 000 Kč (záleží na počtu rolet, jejich rozměru, motorickém pohonu a dalších volitelných atributech).

Už skoro končíme, tato nabídka bude platná ještě...

Dní
Hodiny
Minut

Nebaví vás formuláře? Zavolejte nám:

Rádi poradíme a zodpovíme všechny podmínky akce

Přehrát video

BONUS se vztahuje na níže uvedené produkty

Platí na závazné objednávky uskutečněné do 21.02.2024. Zdarma jsou vždy rolety s nejmenší plochou m2. Pro cenovou nabídku nás kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Screenová roleta
SCREEN ALFA-ZIP

První screenová roleta pocházející přímo z vývojového oddělení společnosti ISOTRA. V závislosti na zvoleném typu látky screenová roleta ALFA zajišťuje maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla a zároveň zabezpečuje optimální úroveň přirozeného světla v interiéru. Díky této částečné světelné propustnosti a variabilitě místnost zastíní, ale stále umožňuje výhled směrem ven. Stěžuje však pohled z exteriéru dovnitř a tím zachovává soukromí. Lze zvolit i látku typu blackout, při níž dochází k úplnému zatemnění.

Screenová roleta SCREEN ALFA-ZIP
Screenová roleta SCREEN ALFA PLUS-ZIP

Screenová roleta
SCREEN ALFA PLUS-ZIP

Zajišťuje maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečují optimální úroveň přirozeného světla v interiéru. Unikátností screenové rolety ALFA PLUS je její použití do pergol, kde se dá jednoduše nainstalovat pomocí speciálního montážního profilu.

Screenová roleta ALFA PLUS nabízí oproti screenové roletě ALFA možnost větší šířky, a to až 4,8 m. Odlišuje se také spodní lištou.

ZIP systém je unikátní díky skryté nerezové pružině ve vodící liště. Pružina se neopotřebovává a tak si látka zachovává napnutí po mnoho let. Screenová roleta ALFA PLUS nabízí praktickou ochranu proti hmyzu, neboť prostor mezi boxem, vodícími lištami a látkou je kompletně uzavřen. Tato roleta má třídu odolnosti proti větru 6 a pomocí jednoho kusu rolety můžete zastínit plochu až 12 m2, záleží na zvoleném typu screenové rolety.

BONUS je možné získat
na základě následujících pravidel:

a. Zákazník závazně objedná pergolu v termínu trvání akce.
b. Zákazník závazně objedná k pergole screenové rolety  výše ukázané.
c. BONUS screenové rolety zdarma je možné uplatnit za podmínky objednání min. 2 screenových rolet.
d. Pokud zákazník objedná 2 screenové rolety, dostane 1 zdarma; pokud objedná 3 a více screenových rolet platí stejné pravidlo – 1 screenová roleta zdarma
e. Vždy platí, že BONUS se vztahuje na screenové rolety s nejmenší plochou m2.

Hodnota BONUSU bude odečtena z celkové ceny objednávky včetně DPH.

A VY se pak už můžete těšit na svou novou bioklimatickou pergolu ARTOSI, která bude přesně podle Vašich představ společně se screenovými roletami.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Chcete zjistit cenu? Poradit se? Poradím s výběrem pergol, venkovních žaluzií nebo screenových rolet, které naplní všechna Vaše očekávání? Rád Vám na vše odpovím.