7 důvodů, proč mít venkovní žaluzie

7 důvodů, proč mít venkovní žaluzie

Rolety a nebo žaluzie? Zajímá vás, v čem jsou právě venkovní žaluzie unikátní a proč nikdy není pozdě si je pořídit?

Kolik máte přečteno

Zajímá vás, v čem jsou právě venkovní žaluzie unikátní a proč nikdy není pozdě si je pořídit? Tím pádem je pro vás dnešní článek to pravé ořechové.

Každý z nás v dnešní době přemýšlí o úspoře energie a o ochraně životního prostředí. Směr těchto myšlenek skvěle podporují i trendy v oblasti předokenních žaluzií. Ty už musí být nejen designové, ale hlavně funkční s chytrým ovládáním, které dokáže zjednodušit fungování každé domácnosti. Vše je přitom srozumitelné každému zákazníkovi, který se pro venkovní žaluzie rozhodne.

Jaké jsou benefity venkovních žaluzií? Přečtěte si 7 důvodů, proč si je pořídit

  1. Alternativa nezdravé klimatizace

Jednou z největších výhod je regulace tepla v místnosti. Jako běžná stínění tedy nejen že nabízí možnost nastavit si úroveň světla, ale zároveň tepla. Lze je použít i jako doplnění ke klimatizaci.

  1. Paprsky nepropustí 

Předokenní rolety chrání okno před vnějšími vlivy. Jak to funguje? Paprsky a teplo zůstanou za žaluziemi a neproniknou až k oknu, které by přehřívaly. A tím pádem i místnost.

  1. Soukromí 

Venkovní žaluzie si můžete úplně otevřít, pootevřít nebo úplně zavřít. Soukromí budete mít takové, jaké vám zrovna vyhovuje, stejně jako úroveň světla. Navíc budete doma ve větším bezpečí.

  1. Možnost naklápění lamel 

Naklápění lamel můžete ovládat sami, nebo jejich naklápění nastavit automaticky podle světla venku, podle teploty a prostě podle sebe. Tato možnost nejvíce odlišuje žaluzie od rolet, které naklápět nelze.

  1. Ochrana životního prostředí a úspora energie

Díky venkovním žaluziím při správném používání zaručeně uspoříte energii, zabráníte úniku tepla ven, stejně jako vám slunce může pomoci interiér vyhřát. Šetříte tím planetu, a to není málo, že?

  1. Možnost ovládání chytrou domácností 

Předokenní žaluzie lze ovládat motory i pomocí chytré domácnosti Somfy Tahoma. Dnes už je toto ovládání přístupné a srozumitelné všem uživatelům. Vše vám samozřejmě vysvětlíme.

  1. Velké množství barev

Žaluzie se stávají i moderním doplněním exteriéru domu, čemuž nahrává do karet velké množství odstínů, které sladí žaluzie s jakýmkoli stylem budovy. Nejžádanější jsou odstíny Z-90, C-80 a S-80.

Zajímá vás více? Konkrétní odstíny barev a další vychytávky najdete po kliknutí na tento odkaz.

Jak vám můžeme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin