Panelákové stínění

Stínění PRO PANELÁKY

Horko trápí téměř každého obyvatele panelového bytu. Předokenní rolety, žaluzie nebo screenové stínění vám nabízí spoustu výhod.

Nabízíme stínění pro jednotlivé majitele bytu, i pro celé panelové domy.

Venkovní rolety nebo žaluzie uchrání okna Vašeho bytu před vnějšími vlivy. Prší? Zatáhněte stínění a okna zůstanou čistá. Díky schopnosti snižovat úroveň hluku zvenčí Vás už nebude nic rušit.

Nejpoužívanějším panelákovým stíněním jsou rolety. Při úplném stažení nepropustí žádné světlo, můžete tedy klidně spát v naprosté tmě. Průnik světla do místnosti si sami regulujete úrovní stažení rolet.

Venkovní rolety navíc zabraňují úniku tepla ven z místnosti, a to až o 90 %. V zimě Váš byt tak bude energeticky lépe fungovat a držet teplo, v létě naopak můžete uchovat příjemný chládek.

Můžete je navíc opatřit integrovanou sítí proti hmyzu nebo pojistkou proti vytažení. Ta zvýší bezpečnost domu a  znesnadní přístup zlodějům.

Pokud si vyberete žaluzie, můžete úroveň zastínění i ventilaci vzduchu regulovat díky naklápění jednotlivých lamel. 

Vyberte si předokenní stínění a žijte v bytě s příjemnou teplotou, soukromím i stínem, který Vám bude vyhovovat při práci i relaxaci.  Svůj byt navíc ochráníte před vykradením, jelikož tvoří pro zloděje nepříjemnou překážku. 

Přednosti &

Termoregulační vlastnosti venkovních rolet jsou skvělé, pomohou Vám tedy ušetřit a zároveň chránit životní prostředí.  Pro paneláky se jedná o velmi výhodnou investici, která všem obyvatelům kolektivně ušetří mnoho peněz. Stanou se tak funkčním i elegantním doplňkem každého bytu.

Časté dotazy

Nejprve si vše zaměříme, poté nám odsouhlasíte konkrétní nabídku a přijedeme montovat. Před montáží je nutné vytvořit okolo okna volný prostor cca 1,5 m a zpřístupnit nejbližší zásuvku. 

Elektro si připravíme sami, elektroinstalace bude vedena lištou k nejbližší zásuvce. Vy přitom nepřijdete o možnost zapojení dalších spotřebičů.

Rozhodně nebude, z důvodu záruky fasády kotvíme předokenní rolety do rámu okna. 

Jak to může vypadat?

Dodatečné

Pokud už Vás dům stojí, nabízíme řešení

Dodatečné venkovní rolety jsou instalovány bez zásahu do fasády vně okna pomocí přiznaného krytí navíjení rolet.

Dodatečná montáž venkovních rolet se provádí v situaci, kdy už nelze roletu skrýt do fasády. I s přesto jsou velmi elegantním doplňkem domu a plní veškeré termoregulační i odhlučňovací funkce. 

Tento typ venkovních rolet je vhodný pro již hotové stavby, bytové domy nebo instalace ve vyšších patrech, kde není přípustný jakýkoliv zásah do hotové fasády objektu. 

Rolety lze doplnit o integrovanou síť proti hmyzu. 

Venkovní rolety zvyšují bezpečnost domu a ušetří Vám spoustu peněz. 

Níže najdete typy rolet a jejich barevné odstíny. 

Mohu Vám

Hledáte ideální markýzu nebo jiné stínění vhodné pro Vaše potřeby, ale nejste si jisti výběrem? Zajímají Vás další informace ohledně venkovních rolet? Ozvěte se mi, rád Vám pomohu. 

Barevné variace

Barvy rolet

02 svetle seda

01 bila

38 antracit seda

07 přírodní natural

35 pískova bežová

09 bronzova

27 kremova

27 slonova kost

30 jamaica

03 tmavě hněda

04 světle béžová

13 mechově zelená

05 tmavě béžová

23 světlejší šedá

86 ořech nut

22 zlaty dub

Varianty ovládání

Ovládejte snadno na dálku

Dříve byla automatizace domácnosti pouze pro omezenou skupinu lidí. Nyní jsou chytré rolety nebo žaluzie, automatizace přístupu a jiné funkce přístupné pro každého zákazníka.

Přidejte do svého domova nové technologie a funkce pomocí našeho jednoduchého řešení. Kombinujte všechna chytrá zařízení. 

Vytvořte si chytrou domácnost

Se systémem automatizace domácnosti TaHoma® switch posouváte pohodlí na vyšší úroveň. Umožňuje Vám ovládat z chytrého telefonu nejen vratové pohony, ale také vaši bránu, alarm, zámek, rolety a další připojená zařízení.

Veškeré své vybavení můžete spravovat jednotlivě nebo po skupinách prostřednictvím scénářů.

Vyberte si řešení podle vašich potřeb

Nastavte si scénáře tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu v různých klíčových hodinách. Náš systém Vám může ušetřit cenný čas. 

Vytvořte si například scénáře pro příchod / odchod, dobré ráno / dobrou noc, grilování na terase / filmový večer. Bude záležet na Vás, které funkce nejvíce využijete. 

Pokud si nebudete jisti vhodným řešením, rádi Vám poradíme.

Vše ovládáte jediným stisknutím

Všechny systémy můžete jednoduše ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Naše ovladače svou elegancí hravě zapadnou do každého interiéru.

Přidejte do své automatizované domácnosti také sofistikovaná čidla a už nebudete muset myslet na to, abyste zatáhli markýzu před větrem. Čidla to zařídí za vás!
Nechte zařízení chytrého domu přizpůsobit se Vašemu životnímu rytmu. Váš dům, Vaše pravidla.

Máte další otázky? Chcete zadat nezávaznou poptávku? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí tohoto formuláře ->,

nebo nás zastihnete na uvedených kontaktech.

Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.

Nebaví vás formuláře? Napište nám.

Nebaví vás formuláře? Napište nám:

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin