Garážová vrata

vrata

Komfort a bezpečí za každého počasí.

Ať už stojí vaše garáž samostatně nebo je součástí domu, vždy si zaslouží kvalitní garážová vrata. Každý zákazník má jiné požadavky a priority. Nabízíme proto různé varianty garážových vrat, které vyjdou vstříc vašim potřebám. Poradíme si i atypickým tvarem střechy a vždy vám dobře poradíme. Vybírat si můžete z různých typů – posuvná, rolovací, dvoukřídlá nebo sekční  vrata. 

Nabízíme širokou škálu barevných odstínů i různých imitací dřeva. Vrata vám vyrobíme na míru, rozměry uzpůsobíme vašim potřebám. 

Potřebujete vrata do průmyslových hal? Vyberte si průmyslová garážová vrata, na která se také specializujeme.

 

Přednosti &

Naše vrata se vizuálně hodí jak moderním stavbám, tak k rustikálním budovám a chatám. Díky velké nabídce dekorů a materiálů si u nás vyberete ta správná vrata na míru všem požadavkům. Nabízíme vrata do různých prostorů včetně průmyslových provozů, motorkářských garáží i jako součást zahradního oplocení. 

Ručíme za technologii výroby a kvalitu materiálů, garantujeme, že vám naše vrata dlouho vydrží. Samozřejmostí je odolnost proti působení vnějších vlivů. 

Garážová vrata k domům, oplocení nebo do průmyslových hal vždy splní všechny vaše požadavky a zajistí bezpečnost nemovitosti či pozemku. Navíc se stanou ozdobou každé budovy. 

Z těchto důvodů jsou naše garážová vrata ideální volbou pro každého zákazníka, který hledá trvalé a inteligentní řešení vrat domů, zahrad i průmyslových hal a garáží. 

Časté dotazy

Ano, v naší nabídce najdete garážová vrata, která zároveň mohou plně sloužit jako vchod do domu. Použít můžeme buď dvoukřídlá garážová vrata, kdy můžete otevřít v případě potřeby jen jedno křídlo, nebo garážová vrata, jejichž součástí jsou i dveře do domu. 

Sekční vrata, na rozdíl od posuvných, zajíždějí po strop. Posuvná vrata zajíždějí po straně garáže. Posuvná vrata jsou velmi účinná a mají dlouhou životnost. Sekční vrata patří mezi nejpoužívanější vrata na trhu a pomocí lamel zajíždějí po kolejnicích nahoru. Jsou tedy vhodnější například pokud máte po stranách garáže okna nebo úložné prostory. 

Vrata můžete ovládat manuálně (ručně) nebo na dálku (automaticky). To platí pro všechny typy vrat kromě dvoukřídlých.  

Jak to může vypadat?

Varianty ovládání

Ovládejte snadno na dálku

Dříve byla automatizace domácnosti pouze pro omezenou skupinu lidí. Nyní jsou chytré rolety nebo žaluzie, automatizace přístupu a jiné funkce přístupné pro každého zákazníka.

Přidejte do svého domova nové technologie a funkce pomocí našeho jednoduchého řešení. Kombinujte všechna chytrá zařízení. 

Vytvořte si chytrou domácnost

Se systémem automatizace domácnosti TaHoma® switch posouváte pohodlí na vyšší úroveň. Umožňuje Vám ovládat z chytrého telefonu nejen vratové pohony, ale také vaši bránu, alarm, zámek, rolety a další připojená zařízení.

Veškeré své vybavení můžete spravovat jednotlivě nebo po skupinách prostřednictvím scénářů.

Vyberte si řešení podle vašich potřeb

Nastavte si scénáře tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu v různých klíčových hodinách. Náš systém Vám může ušetřit cenný čas. 

Vytvořte si například scénáře pro příchod / odchod, dobré ráno / dobrou noc, grilování na terase / filmový večer. Bude záležet na Vás, které funkce nejvíce využijete. 

Pokud si nebudete jisti vhodným řešením, rádi Vám poradíme.

Vše ovládáte jediným stisknutím

Všechny systémy můžete jednoduše ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Naše ovladače svou elegancí hravě zapadnou do každého interiéru.

Přidejte do své automatizované domácnosti také sofistikovaná čidla a už nebudete muset myslet na to, abyste zatáhli markýzu před větrem. Čidla to zařídí za vás!
Nechte zařízení chytrého domu přizpůsobit se Vašemu životnímu rytmu. Váš dům, Vaše pravidla.

Realizace

Máte další otázky? Chcete zadat nezávaznou poptávku? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí tohoto formuláře ->,

nebo nás zastihnete na uvedených kontaktech.

Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.

Nebaví vás formuláře? Napište nám.

Nebaví vás formuláře? Napište nám:

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin