Interiérové stínění: Vytvořte si ideální atmosféru ve svém domově

Interiérové stínění: Vytvořte si ideální atmosféru ve svém domově

Interiérové stínění si udržuje pomyslnou první příčku v oblibě. Co je přidanou hodnotou interiérového stínění a jaké si vybrat?

Kolik máte přečteno

Interiérové stínění si udržuje pomyslnou první příčku v oblibě, i když venkovní stínicí technika ji začíná pomalu ale jistě dohánět. Co je přidanou hodnotou interiérového stínění a jaké si vybrat? Seznamte se blíže například s japonskými stěnami, které vám nabídnou skvělý vzhled a příjemný stín v místnosti.

Interiérové stínění je vhodné pro každé okno

Na trhu se objevuje čím dál více různých variant interiérového stínění, ať už jde o různé materiály nebo o barvy. Vy si tak díky velké nabídce můžete vybírat nejen podle funkcí stínění, ale i podle vytouženého designu každé místnosti v domě. Interiérové stínění je snadné namontovat, zvládnete to tak hravě i sami doma. A pokud nejste zrovna Ferda Mravenec, nevadí, přijedeme a montáž provedeme my. Interiérové stínění navíc vyrábíme na míru, takže sedne do každého okna vašeho domu.

Předtím, než si interiérové stínění objednáte, je třeba okno dobře poměřit. Pokud si nevíte rady, určitě nám zavolejte nebo napište – se vším vám rádi pomůžeme. Mezi jakými variantami ale vybírat?

Vnitřní stínění: možnosti

Každý z nás dává přednost jinému materiálu: jeden se cítí dobře obklopen přírodními materiály, takže sáhne raději po látkovém stínění (na výběr máme látkové rolety nebo plisse), někoho láká jedinečná atmosféra japonské stěny a jiný sáhne po ověřené klasice horizontálních nebo vertikálních žaluzií. Co se barevného provedení týče, meze nápadům a stylům se nekladou. Pokud máte rádi zářivé slunečné barvy, jistě si v našem katalogu vyberete. Pro letošek jsou ale opět nejvíce v kurzu barvy zemité a přírodní – imitace dřeva, kamene a oblibu získává i zelená.

Japonská posuvná stěna vytvoří jedinečnou atmosféru

Stínění přímo ze země vycházejícího slunce, které si se sluncem pohraje a do interiéru propustí jen toliko světla, koliko si budete přát. Původně sloužily jen k rozdělení místností, dnes už je montujeme i k oknům jako velmi oblíbenou variantu stínění. Můžete ji posouvat zrovna tam, kde jsou sluneční paprsky nejostřejší, nebo ji naopak odsunete a slunce si pustíte přímo do místnosti. Japonské stěny nabízí mnoho krásných dekorů, které oživí a doplní každý domov. Instalují se nejčastěji do bambusového nebo dřevěného základu.

Síť proti hmyzu do oken i do dveří

Blíží se teplé dny – my už je tedy s napětím vyhlížíme. Spolu s teplem ale přichází do našich domovů nemilí návštěvníci, které navíc nikdo nezval. Hmyzáci všeho druhu – už nebudete mít šanci. Řešení je snadné. Objednejte si u nás zavčasu sítě proti hmyzu, vyrobíme a dodáme vám je na míru, včetně montáže. Klidně objednávejte už teď online, hmyzáci se probouzí a chystají se na návštěvu. Zima byla teplá a bude jich hodně.

Uvažujete i o venkovních žaluziích? Přečtěte si tento článek a dozvíte se vše, co potřebujete vědět, než si je objednáte.

Jak vám můžeme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin