Jsou markýzy nepromokavé?

Jsou markýzy nepromokavé?

V dnešním příspěvku se dozvíte, v jakém počasí a povětrnostních podmínkách lze používat markýzy. Co všechno vydrží a kdy je nechat zatažené?

Kolik máte přečteno

Jistě si říkáte, že markýza je přece určitě neodolná vůči vnějším vlivům, vždyť je to látka, která se vysouvá! Foukne a uletí. My těmto myšlenkám rozumíme a chápeme, proč vás napadají. Zásadně s nimi ale nesouhlasíme. Chcete vědět proč? 

Markýza je sice vyrobena z látky, jedná se ale o speciální textilii s nepromokavou úpravou. Nemusíte se tedy vůbec obávat, že při trávení času pod markýzou zmoknete. Před jemným až středním deštíkem vás rozhodně uchrání. Nanotechnologická úprava ji navíc ochrání i před špínou a plísním. A co víc? Barvy markýz isotra jsou trvanlivé, budou tak dlouho zdobit vaši terasu. A co balkon?

Naše markýzy se rozhodně hodí i na balkon.

Nechybí vašemu balkonu markýza? Mnohdy se ptáte, kde všude lze markýzu nainstalovat a zda se hodí i na balkon. Odpověď zní ano, jednoznačně se jedná o velmi oblíbené balkonové stínění. Ovlivní nejen vaši pohodu při posezení na balkoně, ale zejména reguluje sluneční záření a teplo až o 95 %, čímž udrží příjemnou teplotu bytu i v parném létě. Jak může být markýza velká? Pokud váš dům disponuje velkou terasou, potěší vás, že markýzu lze je vysunout až na 3,5 m zastíněného prostoru! Vytvoříte tak jednoduše opravdu rozsáhlé místo ve stínu a v suchu. Na více technických záležitostí i jaké druhy markýz nabízíme se podívejte na našem webu, kde najdete všechny odpovědi.

Velkou výhodou markýz je možnost chytrého ovládání. Lze je obohatit o čidlo slunce a větru. Nemusíte už tak myslet na zatažení markýzy po západu sluníčka nebo při silném větru. Markýza se zatáhne úplně sama. Rozhodujete se stále mezi markýzou a bioklimatickou pergolou? O výhodách bioklimatické pergoly se můžete dočíst v článku Proč si pořídit bioklimatickou pergolu.

Jak vám můžeme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin