Panelákové stínění: Ušetřete statisíce

Panelákové stínění: Ušetřete statisíce

Trápí vás vysoké účty za topení, v létě se trápíte horkem a v zimě topíte Pánu Bohu do oken? Máme řešení pro jednotlivé byty i celé panelové i zděné obytné domy.

Kolik máte přečteno

Panelák si také zaslouží moderní stínění, které bude efektivní pro všechny jeho obyvatele. Vhodné stínění totiž poskytne komfort a ochranu před horkem i zimou. Řešením je venkovní stínění v podobě žaluzií nebo rolet.

I obyvatelé paneláků si mohou dopřát odpočinek v příjemně chladném prostoru během horkého léta, které zůstane za okny. V topné sezóně naopak příjemné teplo celého bytu. Benefitem venkovního stínění bytových domů je také významná úspora financí za energie, které v dnešní době nejsou zanedbatelné a mnohým rodinám způsobují omezení běžného života.

OBLÍBENÝ DESIGNOVÝ PRVEK VAŠEHO PANELÁKU

Možná i kvůli vysokým cenám za energie sledujeme v posledních letech čím dál větší oblíbenost venkovního stínění panelových domů. Venkovní stínění přináší mnohé výhody nejen jednotlivým bytům, ale i celému bytovému domu. V létě vám venkovní stínění sníží teplotu v bytě až o 10 °C, v zimě díky svým termoregulačním vlastnostem nabízí úsporu až o 15 %. A to podle nás není málo! A čím více bytů z domu venkovní stínění má, tím významnější úspory pozorujeme. Díky velkému množství barevných odstínů, které vám nabízíme, se venkovní rolety nebo žaluzie stanou krásným designovým doplňkem celého domu. Podívejte se přímo na naši nabídku panelákového stínění.

DALŠÍ VÝHODY VENKOVNÍHO STÍNĚNÍ

Jednou z nejlepších vlastností venkovních rolet je mimo termoregulaci například schopnost zatemnit místnost. Interiér se může ponořit do naprosté tmy díky modelům blackout. Vy tak můžete nerušeně odpočívat i během dne, nebo si pospat déle ráno. Tuto možnost vám nabízí i venkovní žaluzie, pokud správně zvolíte typ lamel. Díky lamelám a možnosti jejich polohování můžete snadno regulovat příliv světla do místnosti. Další perfektní vlastností venkovního stínění je omezení hluku zvenčí. To jistě oceníte, ať bydlíte na vesnici a za oknem vám bučí krávy, nebo ve městě posloucháte ranní provoz a cinkání tramvají.

Panelové domy

Jestli se rozhodujete, zda zvolit rolety nebo žaluzie, cenné rady jistě najdete v našem článku 7 důvodů, proč mít venkovní žaluzie. Pokud budete chtít poradit s vhodným typem stínění pro váš byt nebo celý bytový dům, neváhejte nás kontaktovat v nezávazném formuláři, rádi poradíme.

Jak vám můžeme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin