Blog

Stínění oken

Nejoblíbenější interiérová střešní roleta

Mohu Vám

Potřebujete poradit s výběrem pergol, venkovních žaluzií nebo screenových rolet, které naplní všechna Vaše očekávání? Zajímá Vás více technických informací? Rád Vám na vše odpovím. 

Stínění oken

Stínění oken

3. 6. 2023 Rolety

Nejoblíbenější interiérová střešní roleta

Zjistit více

Rádi poradíme a zodpovíme všechny dotazy

let

Provádíme kvalitní montáže.

žaluzií

Na instalace žaluzií jsme odborníci.

realizací

Celý rok plníme Vaše představy.

kvalita

Za kvalitu své práce ručíme.

FAQ

Jaká je cena?

Cenová tvorba je individuální pro každého zákazníka zvlášť. Kalkulace na všecny typy a varianty výrobků zpracuje náš tým do 24H.

Kolik stojí zaměření nebo konzultace?

Zaměření a konzultace poskytujeme bezplatně a nezávazně každému zákazníkovi a to buď na našem Showroomu stínící techniky nebo přímo na místě realizace.

Jaký je termín dodání?

Termín dodání se liší v závislosti na typu výrobku. Interiérové výrobky mají dodací termín zpravidla 2-3 týdny. Venkovní stínící technika včetně žaluzií markýz nebo pergol se pohybuje mezi 4 až 6 týdny. Dotermínu vstupuje složitost výrobku nebo například speciální lakování.

Kde se vaše produkty vyrábí ?

U většiny výrobků si zakládáme na české výrobě. Spolupracujeme proto výhradně s českými dodavateli. Naším hlavním dodavatelem je opavská Isotra, která vyrábí všechny typy stínící techniky včetně pergol.

Jaký je maximální rozměr pergoly ARTOSI?

Vzhledem k modulovému systému není plocha pro zastínění omezena. Jeden modul je však konstrukčně omezen na 7m x 4m při zachování nosnosti stropu kolem 100kg/m2

Umíte dodat realizaci na Klíč ?

Ano, naši montéři jsou zkušení řemeslníci. V rámci domluvy se zákazníkem děláme okolní práce související s naší instalcí jako třeba betonování patek, nebo úpravy teras.

Máte další otázky? Chcete zadat nezávaznou poptávku? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí tohoto formuláře ->,

nebo nás zastihnete na uvedených kontaktech.

Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.