Blog

akuflex venkovní rolety

3 nejčastější chyby při výběru rolet na terasu

Jaké jsou 3 nejčastější chyby při výběru rolet? Přečtěte si dnešní článek a vyberte si rolety, které budou skvěle fungovat.
venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie: Maximální ochrana a styl pro vaše okna

Venkovní žaluzie slouží jako nejlepší způsob, jak ochránit okna před vnějšími vlivy počasí. Zároveň vám nabízejí ideální spojení funkčnosti a designu. Zajímá vás víc?

5 tipů, jak si vybrat perfektní pergolu na zahradu

Teplé a slunečné dny už se kvapem blíží a proto je ideální čas uvažovat na vhodným stíněním, které vás při pobytu na zahradě uchrání před ostrými slunečními paprsky.

Paneláky: Ušetřete statisíce díky stínění

Trápí vás vysoké účty za topení, v létě se trápíte horkem a v zimě topíte Pánu Bohu do oken? Máme řešení pro jednotlivé byty i celé panelové i zděné obytné domy.

Stínění zimní zahrady – proč je nutné?

Spousta z vás touží po prostředí, kde si můžete celoročně užívat pohodu a být pocitově stále v přírodě. Jak postupovat a na co si dát pozor?

Co jsou screenové rolety a proč tolik roste jejich obliba?

Jsou látkové rolety vhodné právě pro váš dům? Seznamte se s jejich výhodami i nevýhodami. V článku najdete odpovědi na nejčastější otázky.

Mohu Vám

Potřebujete poradit s výběrem pergol, venkovních žaluzií nebo screenových rolet, které naplní všechna Vaše očekávání? Zajímá Vás více technických informací? Rád Vám na vše odpovím. 

3 nejčastější chyby při výběru rolet na terasu
3 nejčastější chyby při výběru rolet na terasu
10. 4. 2024 screenové rolety2

Jaké jsou 3 nejčastější chyby při výběru rolet? Přečtěte si dnešní článek a vyberte si rolety, které budou skvěle fungovat.

Zjistit více

Rádi VÁM poradíme a zodpovíme všechny dotazy

let

Provádíme kvalitní montáže.

žaluzií

Na instalace žaluzií jsme odborníci.

realizací

Celý rok plníme Vaše představy.

kvalita

Za kvalitu své práce ručíme.

FAQ

Jaká je cena?

Cenová tvorba je individuální pro každého zákazníka zvlášť. Kalkulace na všecny typy a varianty výrobků zpracuje náš tým do 24H.

Kolik stojí zaměření nebo konzultace?

Zaměření a konzultace poskytujeme bezplatně a nezávazně každému zákazníkovi a to buď na našem Showroomu stínící techniky nebo přímo na místě realizace.

Jaký je termín dodání?

Termín dodání se liší v závislosti na typu výrobku. Interiérové výrobky mají dodací termín zpravidla 2-3 týdny. Venkovní stínící technika včetně žaluzií markýz nebo pergol se pohybuje mezi 4 až 6 týdny. Dotermínu vstupuje složitost výrobku nebo například speciální lakování.

Kde se vaše produkty vyrábí ?

U většiny výrobků si zakládáme na české výrobě. Spolupracujeme proto výhradně s českými dodavateli. Naším hlavním dodavatelem je opavská Isotra, která vyrábí všechny typy stínící techniky včetně pergol.

Jaký je maximální rozměr pergoly ARTOSI?

Vzhledem k modulovému systému není plocha pro zastínění omezena. Jeden modul je však konstrukčně omezen na 7m x 4m při zachování nosnosti stropu kolem 100kg/m2

Umíte dodat realizaci na Klíč ?

Ano, naši montéři jsou zkušení řemeslníci. V rámci domluvy se zákazníkem děláme okolní práce související s naší instalcí jako třeba betonování patek, nebo úpravy teras.

Máte další otázky? Chcete zadat nezávaznou poptávku? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí tohoto formuláře ->,

nebo nás zastihnete na uvedených kontaktech.

Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.

Nebaví vás formuláře? Napište nám.

Nebaví vás formuláře? Napište nám:

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin