Realizace

O zakázku se stará tým odborníků, a to po obchodní i technické stránce. Stavební konstrukce a materiály prochází velmi rychlým vývojem. Naše služby tomuto tempu bez problému stíhají a neustále se zdokonalují. Zaručujeme dobrou komunikaci, výhodnou cenu, kvalitní provedení a rychlé dodání. Interiérové zakázky dodáváme do 10 až 14 dnů, dodání venkovních zakázek závisí na jejich náročnosti, nejčastěji ale do 2 až 4 týdnů. 

Setkejme se

Setkejme se

Ozvěte se nám kdykoli prostřednictvím formuláře na našich stránkách, e-mailem nebo telefonicky. Rádi se s Vámi setkáme osobně u nás ve studiu, ukážeme Vám více, odpovíme na jakoukoli otázku a vše vysvětlíme. Společně naplánujeme všechny detaily k Vaší spokojenosti.

Konzultace
Kalkulace
Spočítáme do 24 hodin

Spočítáme do 24 hodin

Rychle a přesně. Jakmile doladíme poslední detaily a Vy nám vše odsouhlasíte, pustíme se do kalkulace zakázky. Do 24 hodin od poptávky bude vše spočítáno. Kalkulace je pro každého zákazníka bezplatná. Následně se domluvíme na termínu, kdy k Vám přijedeme osobně a prostor zaměříme. 

Společně se podíváme a změříme

Společně se podíváme a změříme

Kde jinde doladit poslední detaily, než přímo u Vás? Tuto službu navíc poskytujeme zdarma. Dohodneme se na termínu a my k Vám přijedeme, osobně vše vyměříme a případné nuance vyřešíme včas. Tímto způsobem předejdeme případným problémům při výrobě nebo instalaci. 

Zaměření
Realizace
Finální realizace

Finální realizace

V poslední fázi k Vám dorazí tým profíků, kteří se postarají o kvalitní montáž a precizní výstupní kontrolu. Dle všech domluvených specifik Vám bude naistalován produkt přesně podle Vašich představ. Opravdová pohoda právě začíná. Děkujeme za Vaši důvěru. 

Máte další otázky? Chcete zadat nezávaznou poptávku? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí tohoto formuláře ->,

nebo nás zastihnete na uvedených kontaktech.

Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.

Nebaví vás formuláře? Napište nám.

Nebaví vás formuláře? Napište nám:

FAQ

Jaká je cena?

Cenová tvorba je individuální pro každého zákazníka zvlášť. Kalkulace na všechny typy a varianty výrobků zpracuje náš tým do 24 h.

Kolik stojí zaměření nebo konzultace?

Zaměření a konzultace poskytujeme bezplatně a nezávazně každému zákazníkovi, a to buď na našem Showroomu stínící techniky, nebo přímo na místě realizace.

Jaký je termín dodání?

Termín dodání se liší v závislosti na typu výrobku. Interiérové výrobky mají dodací termín zpravidla 2 až 3 týdny. Venkovní stínící technika včetně žaluzií markýz nebo pergol se pohybuje mezi 4 až 6 týdny. Do termínu vstupuje složitost výrobku, nebo například speciální lakování.

Kde se vaše produkty vyrábí ?

U většiny výrobků si zakládáme na české výrobě. Spolupracujeme proto výhradně s českými dodavateli. Naším hlavním dodavatelem je opavská Isotra, která vyrábí všechny typy stínící techniky včetně pergol.

Jaký je maximální rozměr pergoly ARTOSI?

Vzhledem k modulovému systému není plocha pro zastínění omezena. Jeden modul je však konstrukčně omezen na 7 m x 4 m při zachování nosnosti stropu kolem 100kg/m2.  

Umíte dodat realizaci na Klíč ?

Ano, naši montéři jsou zkušení řemeslníci. V rámci domluvy se zákazníkem děláme okolní práce související s naší instalací jako třeba betonování patek nebo úpravy teras.

Mohu Vám

Hledáte ideální markýzu nebo jiné stínění vhodné pro Vaše potřeby, ale nejste si jisti výběrem? Zajímají Vás další informace ohledně venkovních rolet? Ozvěte se mi, rád Vám pomohu. 

Hlavní partner

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin