stránka odeslání

Máte otázky?

Jednoduše se přečtěte naše blogové články. 

Mohu Vám

Potřebujete poradit s výběrem pergol, venkovních žaluzií nebo screenových rolet, které naplní všechna Vaše očekávání? Zajímá Vás více technických informací? Rád Vám na vše odpovím. 

FAQ

Jaká je cena?

Cenová tvorba je individuální pro každého zákazníka zvlášť. Kalkulace na všecny typy a varianty výrobků zpracuje náš tým do 24H.

Kolik stojí zaměření nebo konzultace?

Zaměření a konzultace poskytujeme bezplatně a nezávazně každému zákazníkovi a to buď na našem Showroomu stínící techniky nebo přímo na místě realizace.

Jaký je termín dodání?

Termín dodání se liší v závislosti na typu výrobku. Interiérové výrobky mají dodací termín zpravidla 2-3 týdny. Venkovní stínící technika včetně žaluzií markýz nebo pergol se pohybuje mezi 4 až 6 týdny. Dotermínu vstupuje složitost výrobku nebo například speciální lakování.

Kde se vaše produkty vyrábí ?

U většiny výrobků si zakládáme na české výrobě. Spolupracujeme proto výhradně s českými dodavateli. Naším hlavním dodavatelem je opavská Isotra, která vyrábí všechny typy stínící techniky včetně pergol.

Jaký je maximální rozměr pergoly ARTOSI?

Vzhledem k modulovému systému není plocha pro zastínění omezena. Jeden modul je však konstrukčně omezen na 7m x 4m při zachování nosnosti stropu kolem 100kg/m2

Umíte dodat realizaci na Klíč ?

Ano, naši montéři jsou zkušení řemeslníci. V rámci domluvy se zákazníkem děláme okolní práce související s naší instalcí jako třeba betonování patek, nebo úpravy teras.

ZIMNÍ BONUS

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI
Dní
Hodin